SOUHRA TÝMU, SOUHRA TECHNOLOGIÍ

Proč pracovat právě u nás?

Jsme ryze česká strojírenská firma s 80 let dlouhou rodinnou tradicí. Stojí za námi spoustu vybudovaného, ale před námi je ještě dlouhá cesta a jdeme stále kupředu. Jsme přesvědčení, že srdcem každé úspěšné firmy jsou lidé, kteří sdílí naše hodnoty a šlapou tu cestu s námi. Společně se cíle dosahuje daleko snáze.

A hlavně jsme dobrá parta a je u nás švanda 😊.

Chceš se stát členem naší rodiny?

Ve společnosti Beneš a Lát pracuji od doby, kdy se přestěhovala z Průhonic k nám do Poříčan, tudíž více jak 10 let. Vážím si toho, že mi společnost umožňuje dělat to, co mě baví, a že mohu předávat svoje zkušenosti mladším spolupracovníkům. Při své náročné práci, kterou vykonávám, docházím každé úterý již čtvrtým rokem do místní základní školy, do dílničky, kterou v roce 2015 společnost zrekonstruovala a vybavila. Učím děti poznávat černé řemeslo a práci se dřevem. Jsem přesvědčen a věřím tomu, že má smysl se věnovat mládeži a budoucím generacím.

Luděk Melich

Vedoucí centrální údržby

U společnosti Beneš a Lát jsem začala pracovat již při studiu na vysoké škole a jsem součástí BaLácké rodiny více než 3 roky. Jsem živoucím příkladem toho, jak otevřené možnosti tu zaměstnanci mají. Za 3 roky jsem se z brigádnické pozice stala součástí TOP managementu společnosti. Kde je vůle, tam je v Beneš a Lát cesta.

Klára Šefránková

Vedoucí personálního týmu

Děkuji společnosti Beneš a Lát, která mi poskytla skvělou pracovní pozici a umožnila mi velké rozšíření mých pracovních dovedností v oboru kvality, které mne velmi pozitivně motivují k maximálním pracovním výkonům. Oceňuji možnost skloubit zaměstnání s mojí rodinou. To vše je podpořeno velkým rodinným přátelským prostředím na všech odděleních této společnosti. 🙂

Šárka Oravová

Mezioperační kontrolor

Menu