Vývojové pracoviště CARDAM

CARDAM (Centre of Applied Research and Development for Additive Manufacturing) je unikátní výzkumně-vývojové pracoviště, které se zaměřuje na realizaci nových technicky a technologicky vyspělých řešení a produktů při využití aditivní výroby kovů.

Toto pracoviště vzniklo jako společný projekt průmyslových společností (BENEŠ a LÁT a.s. a Česká zbrojovkou Uherský Brod a.s.) a vědecké instituce - Fyzikální ústav Akademie věd ČR, v.v.i. s cílem propojit světy primárního výzkumu, aplikovaného výzkumu a výroby průmyslových produktů.

Je nám ctí, že Vám prostřednictvím tohoto centra můžeme nabídnout služby aplikovaného výzkumu a vývoje, kompletní inženýrské řešení pro tvorbu nových aplikací a výrobních procesů, pomoc při získávání potřebných vědomostí, znalostí a know-how v nových oblastech, jako jsou například aditivní design a výroba, které vnímáme jako integrální součást technologických směrů celosvětově rozvíjených v rámci „Průmyslové revoluce 4.0“.

Inovativní platforma spolupráce přispívá k vytvoření budoucího produktového portfolia a nového výrobního procesu a umožňuje dynamický přechod na technologie aditivního designu a výroby.

Vytváří tak technickou a ekonomickou přidanou hodnotu pro všechny své zákazníky, na základě efektivní spolupráce Akademie věd ČR a průmyslových podniků.


V případě, že máte zájem o jakoukoliv další informaci k tomuto tématu, obraťte se na nás prosím zde:

Petr Cinegr
Tel.: +420 775 109 715

Email: petr.cinegr@benesalat.cz

Napište nám
*       *
     
 
*
 
* Hvězdičkou označené položky jsou povinné